8.9 C
Bratislava
nedeľa, 21 apríla, 2024
spot_img

V TÝCHTO MESTÁCH UŽ ČOSKORO OTVORIA SMIEŠNE LACNÝ OBCHOD. TISÍCE TOVAROV BUDÚ STÁŤ MENEJ AKO 1 EURO

Už v marci otvorí na Slovensku svoju prvú predajňu holandský reťazec Action. Zákazníkov láka na nízke ceny a po svete má viac ako dvetisíc pobočiek.

Prvá predajňa sa bude nachádzať v Bratislave v obchodnom centre Danubia na Panónskej ceste v Petržalke. Doteraz Slováci mohli Action navštíviť napríklad v rakúskom Kittsee.

Teraz sme sa však mohli vďaka inzerátu na pracovnom portáli Profesia dozvedieť, že reťazec svoju predajňu otvorí aj v Michalovciach, kde hľadá ľudí do svojho tímu. Láka na atraktívny plat 1 250 eur v hrubom.

„Máte potrebné skúsenosti v maloobchode a chcete pracovať v skvelom tíme s príjemnými kolegami? Chcete dostať šancu v ďalšom raste v rámci úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá rozbieha svoju činnosť aj na Slovensku? Potom je funkcia v rámci manažmentu predajne v spoločnosti Action pre vás tou správnou voľbou,“ láka reťazec v inzeráte uchádzačov o prácu.

Spoločnosť má už aj slovenskú mutáciu stránky, kde hľadajú do svojho tímu aj ľudí do predajní, ktoré zrejme plánujú otvoriť aj v Trnave, vo Zvolene či v Martine. V Bratislave bude predajní viac, do tímu hľadajú aj ľudí do predajne na Zlatých pieskoch.

Veľkým lákadlom holandského reťazca budú diskontné ceny. Femm píše o 1 500 produktov za menej ako jedno euro a 150 nových produktoch každý týždeň. Bude tam možné nájsť rôzne produkty do domácnosti, ale aj sladkosti, hračky pre deti či rôzne oblečenie.

Zdroj: https://www.interez.sk/v-tychto-mestach-uz-coskoro-otvoria-smiesne-lacny-obchod-tisice-tovarov-budu-stat-menej-ako-1-euro/

Related Articles

Stay Connected

22,315FanúšikoviaLike
2,507SledovateliaSledovať
21,600OdberateliaZdielať
- Advertisement -spot_img

Najnovšie články